Račín v zimě

 

Rezervace online
 

Ověřte si dostupnost ubytovacích kapacit hned teď! Stačí napsat pár základních informací...

Datum příjezdu

Počet nocí

Počet osob

Hotel Leopold & Minipivovar Richard

Hledáte-li místo, které vás okouzlí a kde si skutečně odpočinete, pak je náš rodinný hotel tou nejlepší volbou.

Račín je kouzelné zákoutí v srdci Českomoravské vysočiny, obklopené krásnými zdravými lesy, nabízející dokonalé prostředí pro rodinné pobyty a dovolené. Klid, čerstvý vzduch a krásná romantická příroda – to jsou důvody, proč lidé říkají, že toto místo má v sobě určité neopakovatelné kouzlo, které je sem přitahuje.

Svým zaměřením a vybavením poskytuje Hotel Leopold ideální podmínky pro víkendové pobyty i delší dovolenou pro rodiny s dětmi, a to jak v létě, tak v zimě. Speciální animační programy a služby hotelu zajistí rodičům potřebný klid a pohodu a vašim dětem zábavu na celý den.

Díky moderně vybavené konferenční místnosti u nás najdete příhodné podmínky také pro školení, tréninky či teambuildingové aktivity pro firmy a podniky.

V průběhu roku 2014 jsme u hotelu vybudovali vlastní minipivovar, ve kterém vaříme nepasterizovaná a nefitrovaná piva Richard. Rádi pro vás zajistíme prohlídku minipivovaru včetně řízené degustace našich piv vedenou přímo naším sládkem. 

 

mapa

Historie Hotelu Leopold se píše již od roku 1939. Díky osobnímu přístupu tehdejšího majitele Antonína Leopolda a jeho rodiny se hotel brzy stal vyhlášeným a vyhledávaným místem pro klidnou dovolenou a načerpání nových sil pro řadu významných osobností z oblastí kultury, obchodu i politiky. To dokládá i dochovaná návštěvní kniha z let 1939–1948 (viz odkaz). Račín je v historických pramenech popisován jako známé, dlouho navštěvované romantické letovisko, přičemž hotel nabízel pěkné slunné pokoje, a restaurace pak jídla chutná a výživná, neboť majitel měl vlastní větší hospodářství.

Naším cílem je v této tradici pokračovat a vytvořit pro naše hosty místo, které je okouzlí, poskytne jim pocit druhého domova a budou se do něj vždy rádi vracet.

 

Aktuální novinky

14.01.2017
HURÁ NA BĚŽKY

Na Račíně máme 50 cm sněhu, upravené běžkařské tratě přímo u hotelu a krásné počasí. Po sportu na vás čeká naše útulná restaurace, kde na vás čekají rozpálená kachlová kamna, poctivá ...

Archiv novinek
 
 

Typ pobytu

Standartní
Pobytový balíček

Termín pobytu

Od  
Do  

Počet osob

Dospělí
Děti

Typ pokoje

Dvoulůžkový
Dvoulůžkový komfort
Třílůžkový
Čtyřlůžkový
Apartmán

Strava

Polopenze dospělí
Polopenze děti

Kontaktní údaje

Poznámka