Romantická večeře na břehu rybníka

1.5. - 30.9. 2017
Chcete-li si se svým partnerem užít vaše výročí, narozeniny či jen tak v klidu a soukromí si užít krásný večer, využijte naši novou nabídku romantické večeře na břehu rybníka Jordán.
 
Více

12. ročník Račínské lávky

17.6.2017
Třetí červnovou sobotu 17.6. bude na Račíně opět velmi živo, jelikož se od 15 hod na Rybníce Jordán sousedícím přímo s našim hotelem koná již 12. ročník skvělé akce "Račínská lávka".
Více

Půjčovna elektrokol na Vysočině

30.5.2017
Vážení hosté, i v letošním roce si můžete zapůjčit v rámci vašeho pobytu naše elektrokola. K dispozici pro vás máme jedno dámské a jedno pánské elektrokolo s dojezdem až 80 km. 
Více

Cyklistická desítka z našeho minipivovaru

25.5.2017
Oblíbená cyklistická desítka Richard z našeho minipivovaru již dozrála a od včerejška je na čepu v hotelové restauraci. 
Více

Prohlídky minipivovaru

1.1.2017
Pokud vás zajímá, jak a kde vaříme naše piva Richard, rádi vás seznámíme s výrobou piva během krátké exkurze v našem nově otevřeném minipivovaru...
Více

Výlov račínského rybníka

1.10.2016
Na podzim probíhá jako každý rok výlov Račínského rybníka. Čeká na Vás zábava pro děti, kapři, raci a vynikající jídla v naší restauraci. Těšíme se na Vás.
Více

Škola vaření pro děti

1.7.2016
Oblíbená škola vaření se bude konat v průběhu celých letních prázdnin 2016 a to každou středu od 17:30 hod na hotelové zahrádce a v případě nepříznivého počasí v hotelové restauraci.
 
Více

Víkendové grilování

Vážení hosté, od druhého květnového víkendu zahajujeme oblíbené grilování na naší hotelové zahrádce...

 
Více

Velikonoční polotmavý žitňák

Na Velikonoce jsme pro vás v našem Račínském minipivovaru uvařili Velikonoční polotmavý žitnňák, Který bude k dostání pouze v průběhu Velikonoc...
Více

Račínské svatomartinské menu

Od středy 11.11.2015 pro vás připravil náš šéfkuchař Tomáš Rubín hned dvě Svatomartinské menu, která potěší každého milovníka husiček a dobrého vína a piva...
Více

Vodník rozdával dětem nanuky

Račínský vodník zdraví všechny děti, které jej přijely o víkendu navštívit na Račín.
Více

Richarda si nyní můžete vzít s sebou domů

Richarda nyní stáčíme také do 1 litrových lahví a navíc máme pro vás připraveno krásné dárkové balení na čtyři lahve Richarda. 
Více

Zahájili jsme provoz vlastního minipivovaru

Vážení hosté, v lednu jsme zahájili provoz našeho vlastního minipivovaru - Račínský minipivovar Richard. Všechny naše piva si můžete vychutnat v naší restauraci.
Více

Slavnostní znovuotevření hotelu

S radostí všem hostům a příznivcům Hotelu Leopold Račín oznamujeme, že dne 15. 6. 2012 po úspěšné rekonstrukci znovu otevíráme.
Více