VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ


Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

 

Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

26.- 28. leden 2018
23.-25. únor 2018

16.-18. březen 2018
Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

POLOLETNÍ PRÁZDNINY 2018

1.- 4. února
50% sleva na první noc


Odměňte své děti za dobré vysvědčení a přijeďte na pár dnů do srdce Vysočiny. Pro vaše děti je tu multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek, venkovní dětské hřiště s atrakcemi a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. Ski areály, běžkařské tratě, bruslení a aqupark do 20 min. od hotelu.
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY S AQUAPARKERKEM ZDARMA

4 NOCI ZA CENU 3

Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 min., běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. Velký dětský koutek, atrakce a hry pro děti I dospělé. A navíc aquapark a wellnes pro celou rodinu zdarma.

Rezervovat
Více

VELIKONOČNÍ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

28.března - 2.dubna 2018
5 nocí za cenu 4


Velikonoce, na které vaše děti nezapomenou a vy si přitom krásně odpočinete. Velikonoční výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, divadélko a samozřejmě Velikonoční pondělí jak má být. A nebude chybět ani oblíbená služba "Ráno bez dětí", díky které si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

MIMOVÍKENDOVÉ ZVÝHODNĚNÉ POBYTY

4 NOCI ZA CENU 3, 5 NOCÍ ZA CENU 4

Přijeďte k nám mimo víkend (příjezd v Ne nebo v Po) a získejte jednu noc zdarma. Multifunkční dětský koutek, zahrada s dětským hřištěm a spousta atrakcí pro rodiny s dětmi. Nabídka platí na pobyty v období od 1.4. do 30.6. a od 1.9. do 15.10. 
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

SKVĚLÝ POMĚR KVALITY A CENY


Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu.
Rezervovat
Více