MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

1.-3. prosinec 2017

Kam vyrazit s dětmi o víkendu před Mikulášem? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

26.- 28. leden 2018

Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

ZVÝHODNĚNÉ TÝDENNÍ POBYTY

7 NOCÍ ZA CENU 5
AQUAPARK ZDARMA


Přijet můžete v kterýkoliv den v týdnu. Klikněte na detail nabídky a objevte nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Multifunkční dětský koutek, venkovní dětské hřiště s atrakcemi, množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. Nabídka neplatí v době letních prázdnin od 1.7.-31.8.2017.
Rezervovat
Více

MIMOVÍKENDOVÉ ZVÝHODNĚNÉ POBYTY

4 NOCI ZA CENU 3, 5 NOCÍ ZA CENU 4

Přijeďte k nám mimo víkend (příjezd v Ne nebo v Po) a získejte jednu noc zdarma. Multifunkční dětský koutek, zahrada s dětským hřištěm a spousta atrakcí pro rodiny s dětmi. Nabídka neplatí v době letních prázdnin od 1.7 do 31.8.2017.
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

SKVĚLÝ POMĚR KVALITY A CENY


Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu.
Rezervovat
Více