Firemní akce a teambuilding


Hotel Leopold poskytuje ideální zázemí pro pořádání nejrůznější firemních a společenských akcí. Můžete využít velkého konferenční sálu s kapacitou až 50 osob nebo privátního salónku pro celkem 10 osob

Budete-li u nás pořádat firemní či společenskou akci, máme za cíl, abyste se vy a vaši pracovníci či hosté u nás cítili jako doma. Proto jestliže bude vaše skupina čítat 25 a více lidí, garantujeme vám, že celý hotel bude rezervován jen a jen pro vás. Nikdo vás tak nebude rušit, takže efekt a pocit z vaší akce se celkově znásobí.
Multifunkční konferenční sál

Multifunkční konferenční sál

  • pro 50 osob

Konferenční sál je výborně technicky vybaven a zajišťuje prakticky absolutní konektivitu se všemi druhy zařízení, které budete chtít pro školení a prezentaci využít. Projekci zajišťuje Full HD projektor s vysokou svítivostí, sál je dokonale ozvučen systémem BOSE. Pocit z prezentace je tedy dokonalý. Pocit pohody dotváří krásný výhled z konferenčního sálu na přilehlý rybník Jordán. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Privátní salonek

Privátní salonek

  • pro 10 osob

Hned vedle konferenčního sálu se nachází privátní salónek. Salonek je vhodný pro soukromá jednání, porady či separátní tréninky do 10 osob. K dispozici je přenosný projektor a mobilní promítací plátno. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Catering

Catering

Zkušenosti říkají, že kvalita jídla a občerstvení hraje v celkovém dojmu, jejž školení či jednání zanechá, velmi významnou roli. Proto jsme připraveni vám nabídnout kompletní cateringový servis a vyjít vám maximálně vstříc ve vašich přáních a požadavcích. Ať se jedná o coffee breaky, bankety či rauty, vše očekávejte na velmi vysoké úrovni včetně příjemné a ochotné obsluhy.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Parkování a wifi

Parkování a wifi

Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti před hotelem a pro naše hosty je zdarma. V celém hotelu je k dispozici velmi rychlé a kapacitně dostačující připojení k internetu, ke kterému se můžete připojit přes WiFi nebo kabelem. Heslo obdržíte na recepci hotelu.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Prohlídka minipivovaru

Prohlídka minipivovaru

Součástí hotelu je také náš vlastní minipivovar. Rádi pro vás zorganizujeme krátkou exkurzi, v rámci které poznáte proces výroby našich nefiltrovaných a nepasterizovaných piv Richard. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Degustace našich piv

Degustace našich piv

Během prohlídky můžete také ochutnat mladé pivo přímo z tanků. Součástí prohlídky může být také degustace všech našich piv v rámci večerního programu v hotelové restauraci.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >

Prostory pro firemní akce