POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

ZVÝHODNĚNÉ ZÁŘIJOVÉ POBYTY

1 NOC a AQUAPARK ZDARMA
(pobyt na 4 noci za cenu 3)

 

Užijte si letošní Babí léto v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny a ušetřete 25% za ubytování. Hotel je skvěle vybaven pro pobyty s dětmi i pro individuální pobyty. Okolí nabízí krásnou přírodu a snadný terén pro turistiku a cykloturistiku a řadu atrakcí a zajímavostí pro celou rodinu. 

Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

30.září -2.října (poslední 4 pokoje)
14.-16. října (posledních 5 pokojů)


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, dětské divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

PODZIMNÍ PRÁZDNINY S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

26.- 30.října 2022 (posledních 5 pokojů)

Přijeďte si k nám užít letošní podzimní prázdniny. Letos navíc s animačním programem pro děti. Čeká vás útulné prostředí rodinného hotelu, krásná příroda, multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu.
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

2.- 4.prosince 2022 (posledních 5 pokojů)

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

Užijte si domácí atmosféru a pohodu.

Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí nabízí krásnou přírodu s množstvím stezek a tratí pro pěší turistiku a cykloturistiku, bezpočet zajímavých turistických cílů i atrakcí pro celou rodinu.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více