POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

Využijte některého z pobytových balíčků Hotelu Leopold Račín pro rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí bývá animační program (pokud je uveden v názvu) a nějaký bonus, kterým se odlišuje od běžného ubytování. Tato a další informace jsou uvedeny v detailním popisu každého balíčku, do kterého se dostanete rozkliknutím nabídky.
Kromě informací o tematickém pojetí a plánovaných aktivitách zde naleznete kompletní časový harmonogram, informace o ceně a co je v ní zahrnuto. V neposlední řadě si v detailu pobytového balíčku můžete přečíst, co je možné dokoupit a za jakou cenu, nebo reference našich zákazníků.

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

3.-5. února 2023 (poslední 3 pokoje)
10.-12. února 2023 (posledních 5 pokojů)

Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, dětské divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY 2023 S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

ZVÝHODNĚNÝ POBYT (4 za cenu 3)
+ aquapark zdarma

Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 minut, běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. Od pátku do neděle animační program pro děti, večerní promítání pohádek a služba "ráno bez dětí". A navíc aquapark a wellnes pro celou rodinu zdarma. 

Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více