POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

20.-22.května 2022 (vyprodáno)
27.-29.května 2022 (poslední 4 pokoje)


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, dětské divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

ČERVNOVÉ ZVÝHODNĚNÉ POBYTY S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

14.-19.června (poslední 3 pokoje)
21.-26.června (poslední 4 pokoje)


Využijte předprázdninové období a ušetřete 20% za ubytování. V rámci tohoto pobytu na 5 nocí, získáte jednu noc zdarma. Od pátku do neděle navíc probíhá oblíbený animační program pro děti, včetně oblíbené služby "Ráno bez dětí".
Rezervovat
Více

LETNÍ PRÁZDNINOVÉ POBYTY

Červenec a srpen 2022

Užijte si léto a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií, úžasné zázemí pro děti, velký dětský koutek, zahradní atrakce, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí pak nabízí celou škálu atrakcí a turistických cílů pro celou rodinu. 
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

Užijte si domácí atmosféru a pohodu.

Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí nabízí krásnou přírodu s množstvím stezek a tratí pro pěší turistiku a cykloturistiku, bezpočet zajímavých turistických cílů i atrakcí pro celou rodinu.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více