POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

ZVÝHODNĚNÉ ZÁŘIJOVÉ POBYTY

1 NOC a AQUAPARK ZDARMA
pobyt na 4 noci (Po - Pá)

 

Užijte si letošní Babí léto v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny a ušetřete 25% za ubytování. Hotel je skvěle vybaven pro pobyty s dětmi i pro individuální pobyty. Okolí nabízí krásnou přírodu a snadný terén pro turistiku a cykloturistiku a řadu atrakcí a zajímavostí pro celou rodinu. 

Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

4.- 6. října 2019 (poslední 1 pokoj)
18.- 20. října 2019 (poslední 3 pokoje)


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

ZVÝHODNĚNÝ POBYT - 1 NOC ZDARMA
25.- 30.října 2019 (posledních 5 pokojů)


Přijeďte si k nám naplno užít s celou rodinou letošní podzimní prázdniny. Pokud u nás zůstanete na celé prázdniny, zaplatíte místo pěti nocí pouze za čtyři. Čeká vás útulné prostředí rodinného hotelu, krásná příroda, multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. 
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

6.- 8. prosince 2019

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více