POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

1. - 3. února 2019

Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY S AQUAPARKEM ZDARMA

4 NOCI ZA CENU 3

Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 min., běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. Velký dětský koutek, atrakce a hry pro děti I dospělé. A navíc aquapark a wellnes pro celou rodinu zdarma.

Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ


Hledáte vánoční dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více

VELIKONOČNÍ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

17. - 22.dubna 2018
5 nocí za cenu 4


Velikonoce, na které vaše děti nezapomenou a vy si přitom krásně odpočinete. Velikonoční výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, divadélko a samozřejmě Velikonoční pondělí jak má být. A nebude chybět ani oblíbená služba "Ráno bez dětí", díky které si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

SKVĚLÝ POMĚR KVALITY A CENY


Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu.
Rezervovat
Více