VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

12.-14.října 2018 (již obsazeno)
16.-18.listopadu 2018


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

ZVÝHODNĚNÉ POBYTY PODZIM 2018

 

1 NOC ZDARMA
Přijeďte k nám na 5 dnů a získejte jednu noc zdarma. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií, zázemí pro děti, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče. Okolí pak nabízí celou škálu atrakcí a turistických cílů pro celou rodinu. Zvýhodněná nabídka platí na pobyty od 1.9. do 25.10. 2018.
Rezervovat
Více

PODZIMNÍ PRÁZDNINY 2018

ZVÝHODNĚNÝ POBYT - 1 NOC ZDARMA
26.- 30.října 2018

Přijeďte si k nám naplno užít s celou rodinou letošní podzimní prázdniny. Pokud u nás zůstanete na celé prázdniny, zaplatíte místo čtyř nocí pouze za tři. Čeká vás útulné prostředí rodinného hotelu, krásná příroda, multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. 
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

30.listopadu - 2. prosince 2018

Kam vyrazit s dětmi o víkendu před Mikulášem? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ


Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

 

Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

SKVĚLÝ POMĚR KVALITY A CENY


Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu.
Rezervovat
Více