POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

8.-10. ledna 2021 (posledních 5 pokojů)
22.-25. ledna 2021 


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY 2021

ZVÝHODNĚNÝ POBYT
1 noc + aquapark zdarma
(4 noci za cenu 3)

Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 minut, běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. Velký multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek, atrakce a hry pro děti I dospělé. A navíc aquapark a wellnes pro celou rodinu zdarma.

Rezervovat
Více

POLOLETNÍ PRÁZDNINY 2021

28. - 31. ledna 2021
ZVÝHODNĚNÝ POBYT
(50% sleva na první noc)


Odměňte své děti za dobré vysvědčení a přijeďte na pár dnů do srdce Vysočiny. Pro vaše děti je tu multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek, venkovní dětské hřiště s atrakcemi a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. Ski areály, běžkařské tratě, bruslení a aqupark do 20 min. od hotelu.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více