POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

26.-28. listopadu 2021 (posledních 5 pokojů)

Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

3.- 5.prosince 2021 (vyprodáno)

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ POBYT

27.12.2021 - 2.1.2022 
(balíček 6 nocí za cenu 5)


Užijte si pravou zimní romantiku a přivítejte nový rok v jednom z nejkrásnějších míst na Vysočině. Díky zvýhodnění můžete přijet na celý týden, ale zaplatíte pouze za 5 nocí. Jednu noc vám dáme zdarma. Na Silvestra je pro vás připraveno speciální Silvestrovské menu s novoročním přípitkem. 
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY S ANIMAČNÍM PROGRAMEM PRO DĚTI

Bonus - rodinný vstup do aquaparku zdarma.


Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 minut, běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. A k tomu od pátku do neděle animační program pro děti, večerní promítání pohádek a služba "ráno bez dětí".
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více