POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

5.- 7. dubna 2019 (poslední 1 pokoj)
26.- 28. dubna 2019


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

VELIKONOČNÍ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

17. - 22.dubna 2019 (vyprodáno)
5 nocí za cenu 4


Velikonoce, na které vaše děti nezapomenou a vy si přitom krásně odpočinete. Velikonoční výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, divadélko a samozřejmě Velikonoční pondělí jak má být. A nebude chybět ani oblíbená služba "Ráno bez dětí", díky které si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

KVĚTNOVÉ ZVÝHODNĚNÉ POBYTY

1.-5. května nebo 8.-12. května
1 NOC ZDARMA (poslední 4 a 5 pokojů)


Už víte, kam vyrazíte během prodloužených víkendů v květnu? Přijeďte k nám na 4 noci a jednu noc vám dáme zdarma. 
Čeká vás útulný hotel s bohatou historií, skvělé zázemí pro děti, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče. Okolí pak nabízí celou řadu atrakcí a turistických cílů pro celou rodinu. 
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

Skvělý poměr kvality a ceny


Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu.
Rezervovat
Více