POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

ZVÝHODNĚNÉ ZÁŘIJOVÉ POBYTY

1 NOC a AQUAPARK ZDARMA
(pobyt na 4 noci za cenu 3)

 

Užijte si letošní Babí léto v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny a ušetřete 25% za ubytování. Hotel je skvěle vybaven pro pobyty s dětmi i pro individuální pobyty. Okolí nabízí krásnou přírodu a snadný terén pro turistiku a cykloturistiku a řadu atrakcí a zajímavostí pro celou rodinu. 

Rezervovat
Více

ZVÝHODNĚNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY

26.- 31.října 2021
 (5 nocí za cenu 4)


Přijeďte si k nám naplno užít s celou rodinou letošní podzimní prázdniny. Při délce pobytu na 5 nocí získáte 1 noc zdarma. Čeká vás útulné prostředí rodinného hotelu, krásná příroda, multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. 
Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

5.-7. listopadu 2021 (poslední 4 pokoje)
19.-21. listopadu 2021 (posledních 6 pokojů)


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

3.- 5.prosince 2021 (poslední 4 pokoje)

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ POBYT

27.12.2021 - 2.1.2022 
(balíček 6 nocí za cenu 5)


Užijte si pravou zimní romantiku a přivítejte nový rok v jednom z nejkrásnějších míst na Vysočině. Díky zvýhodnění můžete přijet na celý týden, ale zaplatíte pouze za 5 nocí. Jednu noc vám dáme zdarma. Na Silvestra je pro vás připraveno speciální Silvestrovské menu s novoročním přípitkem. 
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více