POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

SILVESTROVSKÝ A NOVOROČNÍ POBYT

ZVÝHODNĚNÝ POBYT 
(7 nocí za cenu 5)


Užijte si pravou zimní romantiku a přivítejte nový rok v jednom z nejkrásnějších míst na Vysočině. Díky zvýhodnění můžete přijet na celý týden, ale zaplatíte pouze za 5 nocí. Dvě noci vám dáme zdarma. A na Silvestra je pro vás připraveno speciální Silvestrovské menu s novoročním přípitkem. 
Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

22.-24. listopadu 2019 (poslední 4 pokoje)
24.-26. ledna 2020 Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

6.- 8. prosince 2019 (vyprodáno)

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

JARNÍ PRÁZDNINY 2020

ZVÝHODNĚNÝ POBYT
1 noc + aquapark zdarma
(4 noci za cenu 3)

Zažijte kouzelnou zimu v srdci Vysočiny. Ski areály vhodné pro rodiny s dětmi v dosahu 20 minut, běžecké stopy a kluziště přímo u hotelu. Velký multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek, atrakce a hry pro děti I dospělé. A navíc aquapark a wellnes pro celou rodinu zdarma.

Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více