POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

Využijte některého z pobytových balíčků Hotelu Leopold Račín pro rodinnou dovolenou s dětmi. Součástí bývá animační program (pokud je uveden v názvu) a nějaký bonus, kterým se odlišuje od běžného ubytování. Tato a další informace jsou uvedeny v detailním popisu každého balíčku, do kterého se dostanete rozkliknutím nabídky.
Kromě informací o tematickém pojetí a plánovaných aktivitách zde naleznete kompletní časový harmonogram, informace o ceně a co je v ní zahrnuto. V neposlední řadě si v detailu pobytového balíčku můžete přečíst, co je možné dokoupit a za jakou cenu, nebo reference našich zákazníků.

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

nejbližší volný termín
9.-11. června (poslední 3 pokoje)

Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, dětské divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

LETNÍ PRÁZDNINOVÉ POBYTY

Červenec a srpen 2023
(rezervace do 31.5 za ceny 2022)

Užijte si léto a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií, úžasné zázemí pro děti, velký dětský koutek, zahradní atrakce, vynikající domácí kuchyně, pivo z minipivovaru Richard a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí pak nabízí celou škálu atrakcí a turistických cílů pro celou rodinu. 
Rezervovat
Více

STANDARDNÍ POBYT V SRDCI VYSOČINY

Užijte si domácí atmosféru a pohodu.

Užijte si a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií a slavnými hosty již z dob první republiky, rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí nabízí krásnou přírodu s množstvím stezek a tratí pro pěší turistiku a cykloturistiku, bezpočet zajímavých turistických cílů i atrakcí pro celou rodinu.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více