POBYTOVÉ BALÍČKY PRO RODINY

ČERVNOVÉ ZVÝHODNĚNÉ POBYTY

1 NOC + AQUAPARK ZDARMA
(pobyt na 4 noci za cenu 3)


Užijte si prázdniny o měsíc dříve a ušetřete 25% za ubytování. Pokud k nám přijedete na 4 noci, dáme vám jednu noc zdarma. K dispozici vám je multifunkční dětský koutek, dětské atrakce na hotelové zahrádce, promítání večerních pohádek a celá řada zábavy pro celou rodinu. 
To vše v rodinném a bezpečném prostředí.
Rezervovat
Více

LETNÍ PRÁZDNINOVÉ POBYTY

červenec a srpen 2021

Užijte si léto a odpočiňte si přímo v srdci Vysočiny. Čeká vás útulný hotel s bohatou historií, úžasné zázemí pro děti, velký dětský koutek, zahradní atrakce, vynikající domácí kuchyně, vlastní minipivovar a hlavně rodinná atmosféra a péče poskytovaná přímo majiteli hotelu. Okolí pak nabízí celou škálu atrakcí a turistických cílů pro celou rodinu. 
Rezervovat
Více

VÍKENDOVÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

1.-3. října  2021 (poslední 3 pokoje)
15.-17. října 2021 (posledních 6 pokojů)


Přemýšlíte jak zabavit své děti a současně si odpočinout po náročném týdnu? Výtvarná dílnička, večerní pohádky, škola vaření, maňáskové divadlo a další program je připraven pro vaše děti. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

ZVÝHODNĚNÉ PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Pobyty na 5 nocí za cenu 4
26.- 31.října 2021

Přijeďte si k nám naplno užít s celou rodinou letošní podzimní prázdniny. Při délce pobytu na 5 nocí získáte 1 noc zdarma. Čeká vás útulné prostředí rodinného hotelu, krásná příroda, multifunkční dětský koutek, večerní promítání pohádek a množství aktivit v okolí pro děti a celou rodinu. 
Rezervovat
Více

MIKULÁŠKÝ POBYT S ANIMAČNÍM PROGRAMEM

3.- 5. prosince 2021

Už víte, kam vyrazit s dětmi o mikulášském víkendu? Připravili jsme pro vás Mikulášský animační víkend, v rámci kterého si  děti užijí výtvarnou dílničku, večerní pohádky, školu vaření a samozřejmě návštěvu Mikuláše, anděla a čertíka. A díky službě "Ráno bez dětí" si můžete v klidu ráno pospat.
Rezervovat
Více

VĚNUJTE DÁRKOVÝ POUKAZ

Hledáte dárek pro své blízké, který skutečně ocení?

Darujte svým blízkým zážitek, darujte jim pobyt v našem hotelu. Rádi pro vás připravíme dárkový poukaz v libovolné hodnotě, kterou si zvolíte. Poukaz vám pošleme poštou nebo doručíme elektronicky. 

Rezervovat
Více