NAŠE SLUŽBY

 • ANIMAČNÍ PROGRAMY
 • VELKÝ DĚTSKÝ KOUTEK
 • SLUŽBA "RÁNO BEZ DĚTÍ"
 • VENKOVNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ
 • RODINNÉ ATRAKCE
VÍCE
 • SVATBY
 • OBŘADY
 • HOSTINA
 • RODINNÉ AKCE
 • SLAVNOSTNÍ APARTMÁN
VÍCE
 • FIREMNÍ AKCE
 • KONFERENČNÍ SÁL
 • SPOLEČENSKÉ AKCE
 • CATERING
 • RESTAURACE
VÍCE
 • MINIPIVOVAR RICHARD
 • TRADIČNÍ KUCHYNĚ
 • VENKOVNÍ TERASA
 • GRILOVÁNÍ
 • SEZÓNNÍ AKCE
VÍCE

POBYTY PRO RODINY S DĚTMI

Náš hotel se specializuje na pobyty rodin s dětmi, a proto je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené nebo víkendu s dětmi. Sami dobře víme, že není úplně jednoduché naše ratolesti zabavit natolik, abychom si my rodiče mohli pobyt dostatečně užít a odpočinout si. Proto pořádáme pravidelné víkendové pobyty s animačním programem včetně služby "Ráno bez dětí", které získaly velkou oblibu. Například při dovolené v zahraničí se v rámci animačních programů setkáváme s akcemi typu snídaně bez rodičů, oběd bez rodičů. Děti si to skvěle užijí a rodiče naberou nové síly.

Hotel Leopold má označení hotel pro děti. Není to jen díky nabízeným službám a dětskému hřišti. ale také díky tipům na výlety a aktivitám pro rodiny. Příjemným ubytováním s dětmi to teprve začíná, ale rozhodně nekončí. Přesvědčte se sami, co vám může dovolená na Vysočině nabídnout.
Multifunkční dětský koutek

Multifunkční dětský koutek

Po celý den je proto pro vaše děti připraven velký dětský koutek (80 m2), kde si najdou zábavu kluci i holky každého věku. Dětský koutek sousedí s restaurací, takže vy si můžete v klidu užívat, a přitom mít své děti pod kontrolou. Dětský koutek nabízí kromě množství hraček také stolní fotbal, stůl na stolní tenis a projekční plátno, na kterém promítáme večerní pohádky pro děti.

OBJEDNAT RODINNÝ POBYT >
Venkovní dětské hřiště

Venkovní dětské hřiště

V případě, že si budete chtít posedět na hotelové zahrádce, i tam bude o vaše děti postaráno. Prolézačka, houpačka, skluzavka, pískoviště, dětský domeček a další atrakce jsou přichystány, aby vašim dětem skýtaly bezpečnou zábavu po celou dobu, kdy si budete vychutnávat romantický pohled na rybník Jordán a krásnou okolní krajinu.

OBJEDNAT RODINNÝ POBYT >
Animační programy

Animační programy

Velkou oblibu si získaly naše víkendové animační programy, ideální pro děti ve věku od 3 let (mladší děti po dohodě s rodiči). Program začíná již v pátek odpoledne a končí v neděli před obědem. Po celou tuto dobu se o vaše ratolesti budou starat profesionální animátorky. Děti se mohou zúčastnit např. školy vaření, kreslení masek, výroby různých předmětů z papíru, modelíny, kostek apod. a celé řady různých soutěží, které jsme pro ně připravili. Termíny konání najdete v sekci "novinky" nebo přímo v části "pobytové balíčky"

OBJEDNAT RODINNÝ POBYT >
Ráno bez dětí

Ráno bez dětí

Během animačních programů poskytujeme ještě jednu zvláštní službu. Pokud i vaše děti vstávají dříve než vy, a vy si přesto chcete ještě pospat, pak neváhejte a využijte naší služby „Ráno bez dětí“. Stačí, když nám večer nahlásíte, v kolik si máme vaše děti ráno vyzvednout, a my už se o ně postaráme, a to včetně snídaně a ranního programu. A vy si zatím můžete v klidu vychutnat sílu ranního spánku v našich útulných postelích.

OBJEDNAT RODINNÝ POBYT >

ROMANTICKÁ SVATBA V PŘÍRODĚ


Račín je kouzelné romantické místo, které je přímo předurčeno k pořádání svateb. Pokud toužíte po tom, aby váš svatební den byl jako z pohádky, jsme tou správnou volbou. Připravíme vám romantickou svatbu, na kterou vy ani vaši přátelé nezapomenete. Obřad na krásné romantické louce u hotelu, velký svatební sál, novomanželský apartmán a služby svatební koordinátorky. To vše je připraveno pro vás, abyste si svůj svatební den mohli pořádně užít. 
Obřad na louce

Obřad na louce

Na přání pro vás rádi zajistíme svatební obřad, který se může konat na krásné romantické louce pár metrů od hotelu. A to včetně oddávajícího a hudebního doprovodu. V případě nepříznivého počasí pro vás můžeme zajistit obřad v zámecké kapli ve Žďáře nad Sázavou, vzdáleném jen 8 km od hotelu.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební hostina

Svatební hostina

Svatební hostinu vám můžeme připravit ve velkém sále s kapacitou až 50 osob nebo na naší hotelové zahradě nabízející krásné prostředí a romantický výhled na rybník Jordán plný leknínů.  Kompletní květinová výzdoba, vkusně založené svatební stoly, bílé povlaky na židlích a speciální svatební menu, o to vše se vám postará osobně majitelka hotelu. 

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Novomanželský apartmán

Novomanželský apartmán

Pro novomanžele máme připraven speciální novomanželský apartmán, ostatním hostům je k dispozici zbývajících dvanáct prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel bude rezervován pouze pro vás. V případě, že by naše ubytovací kapacita nestačila, zajistíme ubytování zbývajících svatebčanů v blízkém okolí.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební koordinátorka

Svatební koordinátorka

Z vlastní zkušenosti víme, jak je příprava svatby náročná. Často si snoubenci a jejich nejbližší pod tíhou stresu a organizačních záležitostí tento den vůbec neužijí. Proto jsme si dali za cíl, že svatby v našem hotelu musí být pro snoubence a jejich hosty jedinečné a nezapomenutelné. K dispozici vám proto budou služby svatební koordinárky, kterou je přímo majitelka hotelu. Sestaví pro vás kompletní scénář vašeho svatebního dne a bude vás doprovázet od první schůzky až po ukončení vašeho svatebního dne.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >

Firemní akce a teambuilding


Hotel Leopold poskytuje ideální zázemí pro pořádání nejrůznější firemních a společenských akcí. Můžete využít velkého konferenční sálu s kapacitou až 50 osob nebo privátního salónku pro celkem 10 osob

Budete-li u nás pořádat firemní či společenskou akci, máme za cíl, abyste se vy a vaši pracovníci či hosté u nás cítili jako doma. Proto jestliže bude vaše skupina čítat 25 a více lidí, garantujeme vám, že celý hotel bude rezervován jen a jen pro vás. Nikdo vás tak nebude rušit, takže efekt a pocit z vaší akce se celkově znásobí.
Multifunkční konferenční sál

Multifunkční konferenční sál

 • pro 50 osob

Konferenční sál je výborně technicky vybaven a zajišťuje prakticky absolutní konektivitu se všemi druhy zařízení, které budete chtít pro školení a prezentaci využít. Projekci zajišťuje Full HD projektor s vysokou svítivostí, sál je dokonale ozvučen systémem BOSE. Pocit z prezentace je tedy dokonalý. Pocit pohody dotváří krásný výhled z konferenčního sálu na přilehlý rybník Jordán. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Privátní salonek

Privátní salonek

 • pro 10 osob

Hned vedle konferenčního sálu se nachází privátní salónek. Salonek je vhodný pro soukromá jednání, porady či separátní tréninky do 10 osob. K dispozici je přenosný projektor a mobilní promítací plátno. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Catering

Catering

Zkušenosti říkají, že kvalita jídla a občerstvení hraje v celkovém dojmu, jejž školení či jednání zanechá, velmi významnou roli. Proto jsme připraveni vám nabídnout kompletní cateringový servis a vyjít vám maximálně vstříc ve vašich přáních a požadavcích. Ať se jedná o coffee breaky, bankety či rauty, vše očekávejte na velmi vysoké úrovni včetně příjemné a ochotné obsluhy.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Parkování a wifi

Parkování a wifi

Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti před hotelem a pro naše hosty je zdarma. V celém hotelu je k dispozici velmi rychlé a kapacitně dostačující připojení k internetu, ke kterému se můžete připojit přes WiFi nebo kabelem. Heslo obdržíte na recepci hotelu.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Prohlídka minipivovaru

Prohlídka minipivovaru

Součástí hotelu je také náš vlastní minipivovar. Rádi pro vás zorganizujeme krátkou exkurzi, v rámci které poznáte proces výroby našich nefiltrovaných a nepasterizovaných piv Richard. 

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >
Degustace našich piv

Degustace našich piv

Během prohlídky můžete také ochutnat mladé pivo přímo z tanků. Součástí prohlídky může být také degustace všech našich piv v rámci večerního programu v hotelové restauraci.

OBJEDNAT FIREMNÍ AKCI >

Další služby

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace

Celková kapacita restaurace je 50 míst. Každý pokoj má rezervován svůj stůl a to po celou dobu pobytu.

Snídaně podáváme formou bufetu, v kterém najdete celou řadu domácích výrobků a dobrot. Pokud během dne zůstanete na hotelu, můžete využít naši hotelovou restauraci. V rámci tříchodové večeře vám bude servírován předkrm, hlavní chod a domácí dezert. Pro děti je připravena dvouchodová věčeře, hlavní chod a dezert.
Pivovar Richard

Pivovar Richard

V průběhu roku 2014 jsme u hotelu vybudovali vlastní minipivovar, Račínský minipivovar Richard.

V našem minipivovaru vaříme celkem šest základních druhů piv. Jedná se o spodně kvašená piva ležáckého typu, která jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná. Kromě toho se můžete těšit během roku na zajímavé limitované řady speciálů, které vaříme vždy při příležitosti významných událostí roku. Při vaření piva používáme primárně české slady a chmely a vynikající místní vodu, která nemusí být nijak upravována a přispívá tak velmi významně k vynikající chuti piva.   

Akce podle Vašich představ