SVATBA V PŘÍRODĚ


Račín je kouzelné romantické místo, které je přímo předurčeno k pořádání svateb. Pokud toužíte po tom, aby váš svatební den byl jako z pohádky, jsme tou správnou volbou. Připravíme vám romantickou svatbu, na kterou vy ani vaši přátelé nezapomenete. Obřad na břehu rybníka Jordán pokrytého lekníny, velký svatební sál, novomanželský apartmán a služby svatební koordinátorky. To vše je připraveno pro vás, abyste si svůj svatební den mohli pořádně užít. 
Obřad u rybníka

Obřad u rybníka

Na přání pro vás rádi zajistíme svatební obřad, který se může konat na břehu romantického rybníka Jordán pár metrů od hotelu. V případě nepříznivého počasí pro vás můžeme zajistit obřad v zámecké kapli ve Žďáře nad Sázavou, vzdáleném jen 8 km od hotelu.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební hostina

Svatební hostina

Svatební hostinu vám můžeme připravit ve velkém sále s kapacitou až 50 osob nebo na naší hotelové zahradě nabízející krásné prostředí a romantický výhled na rybník Jordán plný leknínů.  Kompletní květinová výzdoba, vkusně založené svatební stoly, bílé povlaky na židlích a speciální svatební menu, o to vše se vám postará osobně majitelka hotelu. 

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Novomanželský apartmán

Novomanželský apartmán

Pro novomanžele máme připraven speciální novomanželský apartmán, ostatním hostům je k dispozici zbývajících dvanáct prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel bude rezervován pouze pro vás. V případě, že by naše ubytovací kapacita nestačila, zajistíme ubytování zbývajících svatebčanů v blízkém okolí.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební koordinátorka

Svatební koordinátorka

Z vlastní zkušenosti víme, jak je příprava svatby náročná. Často si snoubenci a jejich nejbližší pod tíhou stresu a organizačních záležitostí tento den vůbec neužijí. Proto jsme si dali za cíl, že svatby v našem hotelu musí být pro snoubence a jejich hosty jedinečné a nezapomenutelné. K dispozici vám proto budou služby svatební koordinárky, kterou je přímo majitelka hotelu. Sestaví pro vás kompletní scénář vašeho svatebního dne a bude vás doprovázet od první schůzky až po ukončení vašeho svatebního dne.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >

Svatba jako z pohádky