ROMANTICKÁ SVATBA V PŘÍRODĚ


Račín je kouzelné romantické místo, které je přímo předurčeno k pořádání svateb. Pokud toužíte po tom, aby váš svatební den byl jako z pohádky, jsme tou správnou volbou. Připravíme vám romantickou svatbu, na kterou vy ani vaši přátelé nezapomenete. Obřad na krásné romantické louce u hotelu, velký svatební sál, novomanželský apartmán a služby svatební koordinátorky. To vše je připraveno pro vás, abyste si svůj svatební den mohli pořádně užít.

Naší specialitou jsou svatby v přírodě, které dodávají slavnostnímu aktu skutečné kouzlo. Samozřejmě jsme závislí na aktuálním počasí, ale pokud se vydaří, je to prostě paráda. Nedaleko hotelu je možné uspořádat obřad na louce a svatební hostinu na hotelové zahradě, nebo se přesunout do sálu.
Obřad na louce

Obřad na louce

Na přání pro vás rádi zajistíme svatební obřad, který se může konat na krásné romantické louce pár metrů od hotelu. A to včetně oddávajícího a hudebního doprovodu. V případě nepříznivého počasí pro vás můžeme zajistit obřad v zámecké kapli ve Žďáře nad Sázavou, vzdáleném jen 8 km od hotelu.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební hostina

Svatební hostina

Svatební hostinu vám můžeme připravit ve velkém sále s kapacitou až 50 osob nebo na naší hotelové zahradě nabízející krásné prostředí a romantický výhled na rybník Jordán plný leknínů.  Kompletní květinová výzdoba, vkusně založené svatební stoly, bílé povlaky na židlích a speciální svatební menu, o to vše se vám postará osobně majitelka hotelu. 

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Novomanželský apartmán

Novomanželský apartmán

Pro novomanžele máme připraven speciální novomanželský apartmán, ostatním hostům je k dispozici zbývajících dvanáct prostorných a útulných pokojů. Samozřejmostí je, že celý hotel bude rezervován pouze pro vás. V případě, že by naše ubytovací kapacita nestačila, zajistíme ubytování zbývajících svatebčanů v blízkém okolí.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >
Svatební koordinátorka

Svatební koordinátorka

Z vlastní zkušenosti víme, jak je příprava svatby náročná. Často si snoubenci a jejich nejbližší pod tíhou stresu a organizačních záležitostí tento den vůbec neužijí. Proto jsme si dali za cíl, že svatby v našem hotelu musí být pro snoubence a jejich hosty jedinečné a nezapomenutelné. K dispozici vám proto budou služby svatební koordinárky, kterou je přímo majitelka hotelu. Sestaví pro vás kompletní scénář vašeho svatebního dne a bude vás doprovázet od první schůzky až po ukončení vašeho svatebního dne.

CHCI OBJEDNAT SVATBU >

Svatba jako z pohádky